Keresés

Részletes keresés

Professzor úr_ Creative Commons License 2006-08-08 09:05:58 20
Nem tudom, de azt igen, hogy már megint beleélte magát az angolok világbajnoki címébe. Most újabb kezelésekre van szüksége, aztán megpróbál munkát vállalni Angliában egy pakisztáni mosodában.
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2006-08-08 08:44:29 19
Vajon Beckham sírdogálása tetszett neki ? :D
Előzmény:
Professzor úr_ Creative Commons License 2006-08-07 14:26:12 18
Hol vagy Tomi? Nem tudod, ki lett a világbajnok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!