|
|
|
|
 |
MuzX
2006-08-08 09:41:04
|
913
|
Így van, ennek ez a módja! Hogy is nézne ki a frissen mosott autó praclipecsétek nélkül? Súlyos hiányosság, amit mielőbb orvosolni kell! |
|
A hozzászólás:
 |
Evicke
2006-08-07 19:26:34
|
912
|
... és szépen, szabályosan ráteszi a vizsgálatot igazoló pecséteket! természetesen célszerűen frissen mosott kocsin végezzük a műveletet.

|
|
Előzmény:
 |
MuzX
2006-08-02 21:32:19
|
905
|
Indításgátló, riasztó... ugyanmár, kutyába se veszik! Bezzeg ha egy fekete macska őrzi az autót...!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|