|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-08-04 14:27:57
|
1459
|
akar postan utanvettel...
en mar komolyan azt varom mikor hirdetnek zsirafot olcson, vagy esetleg gaztuzhelyre cserelne... |
|
 |
/Lilla/
2006-08-04 14:22:47
|
1458
|
| nem rossz... költség cs-vel... :) |
|
A hozzászólás:
 |
pierrebaba
2006-08-04 14:16:59
|
1457
|
"GYönyörű Yorkshire terrier picik oltva,féregtelenítve,dús szörzet,nagyon aktívak,nonstop játék és felhőtlen boldogság.Hihetetlen,amennyi öröm van bennük.Mi tapasztaltuk:).Érd:06/70-312-5 8-46 A picik azonnal elvihatők.Utikölcség hozzájárulás megoldható."
nonstop játék- nonstop kölcség, mi?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|