|
|
|
|
 |
/Lilla/
2006-08-04 13:16:20
|
1454
|
nem semmi.... esküszöm olyan emberek vannak... hol él ez? mint aki most csöppent ide. várja hogy a sültgalamb a szájába repüljön. a másik meg tényleg az amikor ingyen akarják. ki akar ingyen odaadni egy idegennek egy fajtatiszta kiskutyát? ezek komolyan azthiszik hogy feladnak a neten egy kétsoros hírdetést, és akkor majd este csörög a telefon, hogy mehetnek a kölyökért ingyen? kiborító... |
|
 |
Fülöpmami
2006-08-03 23:54:57
|
1453
|
| most miert vagy olyan? alig vannak igenyei! tendereztetni fogja a jelentkezoket! |
|
A hozzászólás:
 |
Greylupus
2006-08-03 23:42:17
|
1452
|
Én még mindig a www.goreny.hu Aprójából szemezgetek... Hát nem semmi ez a hirdetés? kérés? Mindent tudjon a pici, legyen nevelt, oltott, anyámtyúkja, de ingyen, max 3 ezer forintért mindezt, ja és jó lenne, ha házhoz is vinnék.. Elárulom, hogy a ketrec, amire vágyik minimum egy 14-16 ezer forint - bár én ekkora ketrecet anno 30 ezerért vettem a görijeimnek...
"Sziasztok!
5-6 hetes csak kislány kisgörényt keresek vads színben Bács-Kiskun megyében, Kecskeméten : ha nem kecskeméti a görény, jó lenne, ha ide szállítással el tudnák nekem juttatni- legfentebb max. a budapesti nyugati pályaudvarig tudok étre felmenni! Megfelel. Félegyháza, Nagykőrös, Lajosmizse, Dabas, Izsák, és még kb. olyan helyek, amelyek nincsenek messzebb 40-50 km-nél Kecskeméttől!
Nagyon fontos, hogy szelíd, kézhez, alomhoz szoktatott, szobatiszta, lehetőleg egyszer oltott, féregtelenített lenne!
Ha nincs oltva, de szelíd és nem öregebb 7 hetesnél, addig elfogadom! Én csak ingyen, v. 3000 Ft-ig tudok érte fizetni!
Ezenkívül érdekelne ugyancsak közeli városból csak stabil, teljesen tiszta, fém rácsos kb. :80 cm*80cm*70 cm körüli göri ketrec 5-6000 Ft-ig!
Lehetőleg legyen műanyag lecsatolható tálcája!
A ketrechez nem kérek kellékeket, mert mindenem van!
Jó lenne, ha a ketrecen elöl és felül is lenne nyitható ajtó!
Szigorúan csak szép bundájú, és teljesen egészséges kisgörit tudok elfogadni, mert Nekem van egy beteges testvérem és nem jöhet fertőzés a lakásba!
Érd.: banocsaba@freestart.hu Írok! Mindenképp írj!" |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|