Keresés

Részletes keresés

/Lilla/ Creative Commons License 2006-08-04 13:16:20 1454
nem semmi....
esküszöm olyan emberek vannak... hol él ez? mint aki most csöppent ide. várja hogy a sültgalamb a szájába repüljön.
a másik meg tényleg az amikor ingyen akarják. ki akar ingyen odaadni egy idegennek egy fajtatiszta kiskutyát? ezek komolyan azthiszik hogy feladnak a neten egy kétsoros hírdetést, és akkor majd este csörög a telefon, hogy mehetnek a kölyökért ingyen?
kiborító...
Fülöpmami Creative Commons License 2006-08-03 23:54:57 1453
most miert vagy olyan? alig vannak igenyei! tendereztetni fogja a jelentkezoket!
A hozzászólás:
Greylupus Creative Commons License 2006-08-03 23:42:17 1452
Én még mindig a www.goreny.hu Aprójából szemezgetek...
Hát nem semmi ez a hirdetés? kérés? Mindent tudjon a pici, legyen nevelt, oltott, anyámtyúkja, de ingyen, max 3 ezer forintért mindezt, ja és jó lenne, ha házhoz is vinnék..
Elárulom, hogy a ketrec, amire vágyik minimum egy 14-16 ezer forint - bár én ekkora ketrecet anno 30 ezerért vettem a görijeimnek...

"Sziasztok!

5-6 hetes csak kislány kisgörényt keresek vads színben Bács-Kiskun megyében, Kecskeméten : ha nem kecskeméti a görény, jó lenne, ha ide szállítással el tudnák nekem juttatni- legfentebb max. a budapesti nyugati pályaudvarig tudok étre felmenni! Megfelel. Félegyháza, Nagykőrös, Lajosmizse, Dabas, Izsák, és még kb. olyan helyek, amelyek nincsenek messzebb 40-50 km-nél Kecskeméttől!

Nagyon fontos, hogy szelíd, kézhez, alomhoz szoktatott, szobatiszta, lehetőleg egyszer oltott, féregtelenített lenne!

Ha nincs oltva, de szelíd és nem öregebb 7 hetesnél, addig elfogadom!
Én csak ingyen, v. 3000 Ft-ig tudok érte fizetni!

Ezenkívül érdekelne ugyancsak közeli városból csak stabil, teljesen tiszta, fém rácsos kb. :80 cm*80cm*70 cm körüli göri ketrec 5-6000 Ft-ig!

Lehetőleg legyen műanyag lecsatolható tálcája!

A ketrechez nem kérek kellékeket, mert mindenem van!

Jó lenne, ha a ketrecen elöl és felül is lenne nyitható ajtó!

Szigorúan csak szép bundájú, és teljesen egészséges kisgörit tudok elfogadni, mert Nekem van egy beteges testvérem és nem jöhet fertőzés a lakásba!

Érd.: banocsaba@freestart.hu
Írok! Mindenképp írj!"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!