Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ati88 Creative Commons License 2006-08-03 19:15:13 15
Persze, elég, de nagyobb szerencse kell hozzá, hogy elkapd.
Nem árt ilyenekkel is tisztába lenni, mint amit az egyik idézett műben olvashatsz: mennyit késlekedik a gép az exponálógomb lenyomása után, míg valóban elkezdi a fényképezést. (Volt alkalmam HP 945-ös gépet használni egy ideig, nem lopta be magát a szívembe, jelentős mértékben kellett előre gondolkodni... De olyan gép is volt a kezemben, amivel eszembe se jutott villámra vadászni.)
Előzmény:
cindercone Creative Commons License 2006-08-03 19:09:13 14
Engem is érdekel a téma,bár eddig nem sikerült egy villámot se elkapnom.Z20-as gépem van amin a max záridő 4".Ez elég arra hogy villámot fotózzak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!