|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Ati88
2006-08-03 18:52:52
|
12
|
| Bocs, fordítva, az 5-ös rekesznél látszik alig, a 10-es rekesznél szép a villám képe. |
|
Előzmény:
 |
zorko
2006-08-03 18:08:18
|
10
|
A rekesznek nincs jelentős hatása
ez így nem korrekt. dehogy nincs. (ugyanúgy mint a szürke szűrőnek is.)
és épp példát is hoztál rá, 10-es rekesznél alig látszik a villámod, 5-ösnél meg sokkal jobban.
hát persze! csak valahogy rossz következtetést vonsz le belőle.... 10-es rekesznél azért (is) látszik rosszabbul a villám, mert annak a fényét is csökkentette a rekesz.
ettől függetlenül igaz, hogy villám és villám között nagy (fényerő)különbség lehet. természetesen. :-)
de ha "ugyanarról" a villámról van szó, akkor a rekesz hatása pontosan ugyanúgy érvényesül, mint egyébként is minden más esetben.
a fő különbség az, hogy a környezeti expót a rekesz és az idő együtt határozzák meg, míg a villámét csak a rekesz (és a villám fényereje). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|