Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ati88 Creative Commons License 2006-08-03 18:52:52 12
Bocs, fordítva, az 5-ös rekesznél látszik alig, a 10-es rekesznél szép a villám képe.
Előzmény:
zorko Creative Commons License 2006-08-03 18:08:18 10

A rekesznek nincs jelentős hatása

ez így nem korrekt. dehogy nincs. (ugyanúgy mint a szürke szűrőnek is.)

és épp példát is hoztál rá, 10-es rekesznél alig látszik a villámod, 5-ösnél meg sokkal jobban.

hát persze! csak valahogy rossz következtetést vonsz le belőle.... 10-es rekesznél azért (is) látszik rosszabbul a villám, mert annak a fényét is csökkentette a rekesz.

 

ettől függetlenül igaz, hogy villám és villám között nagy (fényerő)különbség lehet.  természetesen. :-)

de ha "ugyanarról" a villámról van szó, akkor a rekesz hatása pontosan ugyanúgy érvényesül, mint egyébként is minden más esetben.

 

a fő különbség az, hogy a környezeti expót a rekesz és az idő együtt határozzák meg, míg a villámét csak a rekesz (és a villám fényereje).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!