|
|
|
|
 |
Újlaki
2006-08-03 17:59:33
|
17
|
Azt mondják, nem elég becsületesnek lennni, annak is kell látszani. Ezt tovább lehet vinni, nem elég pártatlannak lenni, annak is kell látszani. Nos, Járairól nem tudom, pártatlan-e, mindenesetre nem nagyon látszik annak, és ráadásul nem is nagyon igyekszik annak látszani.
Ezzel a leköpös nyilatkozattal meg végleg kilóg a lóláb: a szavak között ott van, hogy akár a fejetek tetejére is állhattok, azt teszem, amit akarok, és ha csak lehet, kiszúrok veletek. |
|
A hozzászólás:
 |
jehu
2006-08-03 17:50:27
|
16
|
| Mártírkodik - már csak ez hiányzott. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|