|
|
|
|
 |
zsánpól bemondó
2006-08-03 17:45:53
|
14
|
| Nem véletlen, hogy kik hajbókolnak egy olyan ex-ügynök, ex-MSZMP funkci előtt, aki pártfeladatot hajt vége egy fontos gazdasági poszton és bátran tesz keresztbe az egész országnak, ha azzal a pártjának egy kicsit előnyt remél szerezni! |
|
A hozzászólás:
 |
zsánpól bemondó
2006-08-03 17:45:13
|
13
|
| Nem véletlen, hogy ki hajbókolnak egy olyan ex-ügynök, ex-MSZMP funkci előtt, aki pártfeladatot hajt vége egy fontos gazdasági poszton és bátran keresztbe az egész országnak, ha azzal a pártjának egy kicsit előnyt remél! |
|
Előzmény:
 |
Or Kán
2006-08-03 16:22:55
|
0
|
Egyre inkább megemelem a (nem létező) kalapom Járai előtt.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|