Keresés

Részletes keresés

Kiss G. Eszter Creative Commons License 2006-08-03 19:18:59 21
Igen Jarai Zsigmond a lenyegrol beszel, de senki sem hallgat ra:

A kormany tart a nyugdíj-, a szociális és az oktatási rendszerek átalakításától, ám az idő előrehaladtával egyre nagyobb reformokra lesz szükség, ami politikai feszültségekhez vezethet, így viszont egyre nehezebb lesz megcsinálni"

Ezt mint mar tobbszor kijelentette (errol szol e topik):

250ezer allami alkalmazott elbocsajtasat
szocialises joleti tamgoatasok leepiteset
fiztos oktatast es egeszsegugyet
nyugdijemelesek visszavpnasat jelenti.


Tehat az "Akkor is ha lekopnek" MINDEN PARTRA VONATKOZIK, ugyanis ezen elvarasait a Fidesz-jobboldal SEM hajlando megtenni, SOT ...

Es ezt most mar Jarai is tudja (lasd e topiktopik 55 hozzaszolasaban a hir tole magatol)!

(ugye mostanaban epp ezen reformok ellen hborognek, ezekkel riogatnak de egyszer sem hoztak meg elo, hogy ezt akkor se haz a o penzugyminiszteruk, MNB elnokok koveteli)

elemes Creative Commons License 2006-08-03 17:01:38 11
kifejezésmódja indifferens -- lenne, ha nem ő lenne az MNB elnöke. Egy Greenspan megtehette volna, hogy vagány vagy szleng stílust vezet be, Járai szakmailag sincs eléggé ott (a szomszéd topicban írtam a bakijait) és nem is elég nagy országban jegybankár. Surányi még Járai mellett is elbújhat, de azzal tisztában volt, hogy kis ország kis jegybankelnöke fogalmazzon udvariasan. Igaz, itt véget is ért az illemtudás, 98-ban direkt beszállt a kampányba a szocik oldalán.
A hozzászólás:
Or Kán Creative Commons License 2006-08-03 16:40:59 6

Szofisztika. Járai a lényegről beszél, kifejezésmódja indifferens (és egyre inkább az, minél inkább a lényegről akar beszélni.)

Előzmény:
elemes Creative Commons License 2006-08-03 16:38:21 5
Csak egy MNB elnöknek nem így kellene fogalmaznia. Sólyom sem azt mondta, hogy "az ország érdekét néztem, még ha leköpnek is érte"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!