|
|
|
|
 |
vaskerék
2006-08-03 16:42:20
|
7
|
Az országunk bevallottan rossz gazdasági állapota nem fogalmazásbeli kérdés...
|
|
 |
Or Kán
2006-08-03 16:40:59
|
6
|
Szofisztika. Járai a lényegről beszél, kifejezésmódja indifferens (és egyre inkább az, minél inkább a lényegről akar beszélni.) |
|
A hozzászólás:
 |
elemes
2006-08-03 16:38:21
|
5
|
| Csak egy MNB elnöknek nem így kellene fogalmaznia. Sólyom sem azt mondta, hogy "az ország érdekét néztem, még ha leköpnek is érte" |
|
Előzmény:
 |
Or Kán
2006-08-03 16:22:55
|
0
|
Egyre inkább megemelem a (nem létező) kalapom Járai előtt.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|