|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Qqberci
2006-08-03 16:35:48
|
4
|
Akkor is, ha leköpnek
Azon már ne múljon... |
|
Előzmény:
 |
beLÓ
2006-08-03 16:21:44
|
-
|
Járai: Akkor is, ha leköpnek Növekvő eladósodottság, „világcsúcs” államháztartási hiány 2006. augusztus 3. 16:00
MNO Június hónapban tovább nőtt a lakosság eladósodottsága – a jegybank adatai szerint. Járai Zsigmond, az MNB elnöke nehezményezte, hogy a kormány hol felemeli, hol leviszi az adókat, ami az inflációt is olyan pályára állítja, hogy tengeribetegséget lehet tőle kapni.
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=367462&rvt=5 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|