Keresés

Részletes keresés

zsánpól bemondó Creative Commons License 2006-08-03 17:45:13 13
Nem véletlen, hogy ki hajbókolnak egy olyan ex-ügynök, ex-MSZMP funkci előtt, aki pártfeladatot hajt vége egy fontos gazdasági poszton és bátran keresztbe az egész országnak, ha azzal a pártjának egy kicsit előnyt remél!
elemes Creative Commons License 2006-08-03 16:38:21 5
Csak egy MNB elnöknek nem így kellene fogalmaznia. Sólyom sem azt mondta, hogy "az ország érdekét néztem, még ha leköpnek is érte"
kábelbúvár Creative Commons License 2006-08-03 16:27:36 3
Inkább tedd a fejére........
matej nyikolajevics Creative Commons License 2006-08-03 16:24:51 2
látom szakértő vagy:-))
A hozzászólás:
Or Kán Creative Commons License 2006-08-03 16:22:55 0

Egyre inkább megemelem a (nem létező) kalapom Járai előtt.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!