|
|
|
|
 |
zsánpól bemondó
2006-08-03 17:45:13
|
13
|
| Nem véletlen, hogy ki hajbókolnak egy olyan ex-ügynök, ex-MSZMP funkci előtt, aki pártfeladatot hajt vége egy fontos gazdasági poszton és bátran keresztbe az egész országnak, ha azzal a pártjának egy kicsit előnyt remél! |
|
 |
elemes
2006-08-03 16:38:21
|
5
|
| Csak egy MNB elnöknek nem így kellene fogalmaznia. Sólyom sem azt mondta, hogy "az ország érdekét néztem, még ha leköpnek is érte" |
|
 |
kábelbúvár
2006-08-03 16:27:36
|
3
|
| Inkább tedd a fejére........ |
|
A hozzászólás:
 |
Or Kán
2006-08-03 16:22:55
|
0
|
Egyre inkább megemelem a (nem létező) kalapom Járai előtt.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|