|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Ati88
2006-08-03 06:43:01
|
3
|
Nappal is lehet villámokat fényképezni, de kell hozzá: 1. vagy egy nagy adag szerencse, hogy elkapd; 2. vagy egy pár szürke szűrő, amivel közel éjszakai fényviszonyokat teremthetsz. (A szürke szűrők jól használhatók más esetekben is, nem csak villánfényképezésre). |
|
Előzmény:
 |
Dundy
2006-08-01 22:16:17
|
-
|
Sziasztok!
Szinte teljesen kezdőként fordulok a hozzáértők táborához segítségért.
Vettem egy Panasonic FZ30-at, s szeretnék majd villámokat fényképezni. Milyen beállításokkal szokás villámokra vadászni? Lévén, hogy relatív ritka esemény, hogy villámot tudok majd állványról fotózni éjszaka, ezért szeretném, ha addigra már tudnék egy-két praktikus dolgot az ajánlott zársebességtől elkezdve bármi más, amivel esetleg sikeressé tehetem majd az első próbálkozásomat.
A tanácsaitokat előre is köszönöm! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|