Keresés

Részletes keresés

Sisssssssy Creative Commons License 2006-08-10 23:02:42 916

Csak negatív diszkriminációról tudok hírt adni, nem engednek be a dolgozóba, mert kidekoráltam (sztem azért, mert nem jó mintákkal) a hangszigetelést, lehet, hogy ki kéne javítanom?

 

próbálkozom,

Milady

A hozzászólás:
MuzX Creative Commons License 2006-08-02 23:41:47 910
Nem is aggódunk, mióta ilyen védelem alatt áll az autó!
És persze szépen végig le is van pecsételve praclinyomokkal, hogy mindenki lássa, kivel száll szembe, ha nem tisztes szándékkal közeleg! :)
Előzmény:
Sisssssssy Creative Commons License 2006-08-02 21:40:03 906

édi,

 

amúgy nem is t'om, melyikre kell kevesebbet költeni:-))))))))))))))))))))))))))))

1 szó mint 100, 1ütt tuti menők:-)

 

Miladycica +kövülten bámulja a ffi műugró EB-t, jó ízlése van, és legalább hetero:-))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!