Keresés

Részletes keresés

MuzX Creative Commons License 2006-08-02 23:41:47 910
Nem is aggódunk, mióta ilyen védelem alatt áll az autó!
És persze szépen végig le is van pecsételve praclinyomokkal, hogy mindenki lássa, kivel száll szembe, ha nem tisztes szándékkal közeleg! :)
A hozzászólás:
Sisssssssy Creative Commons License 2006-08-02 21:40:03 906

édi,

 

amúgy nem is t'om, melyikre kell kevesebbet költeni:-))))))))))))))))))))))))))))

1 szó mint 100, 1ütt tuti menők:-)

 

Miladycica +kövülten bámulja a ffi műugró EB-t, jó ízlése van, és legalább hetero:-))

 

Előzmény:
MuzX Creative Commons License 2006-08-02 21:32:19 905
Indításgátló, riasztó... ugyanmár, kutyába se veszik!
Bezzeg ha egy fekete macska őrzi az autót...!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!