Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-08-02 16:26:42 371
engem nem érint, és vsz. sosem fog, de most már léteznek a standard hatvan centinél mélyebbek és szélesebbek is? egyébként szerintem a 300 l is kicsi, de ez már részletkérdés, a lényeg az volt, hogy ugyanúgy hűt.
Előzmény:
vigéc Creative Commons License 2006-08-02 15:49:53 370

Hűtési kapacitásban nincs különbség, sőt a méretválaszték is igen nagy. Létezik kombinált (vagyis normál és fagyasztó egyben) vagy csak normál is, kicsi mélyhűtő résszel (pl. 300 literes Wirlpool, 30 literes fagysztóval.)

A beépíthető hűtőknél csak a burkolat más (bár talán van némi eltérés a műszaki kivitelben is, de ezzel nem hiszem, hogy foglalkoznia kell a vevőnek).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!