Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-08-02 10:11:26 1

ismered őket BELABACSI ?

Csupán kíváncsi lennék azokra akik építettek velük, mennyire elégedettek vagy sem, mert a mai kor "divatja" a társasház és sorház felhúzása fél év alatt.

Egyébiránt a magyar építőipar siralmas, mindenhol vendégmunkás "szakemberek" dolgoznak, minenhonnan csak panaszt hallani, ezért szeretném ha esetleg pozitív véleménye is lenne valakinek, persze csak akkor ha valóban pozitív és megalapozott a tapasztalat.

Előzmény:
BELABACSI Creative Commons License 2006-08-02 09:54:10 0

Nem komoly cég, ilyennel nem szabad szóba állni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!