|
|
|
|
 |
MuzX
2006-08-02 23:38:54
|
909
|
| De úgy tűnik, akadna segítség a cipekedésben... vagy a másik ifjonc még gyakornok? :) |
|
A hozzászólás:
 |
ZsuR
2006-08-01 23:18:42
|
904
|
Ha ragod a ceruza (toll) veget, az segit sokat. . .! Utana mar csak egy keves pofozgatas kell neki - tapasztalatbol mondon.
Nalunk mostanaban az a divat, hogy engem ugraltatnak mindenert. . .hozd ide ezt - hozd ide azt! Nincs egy szabad percem!
 |
|
Előzmény:
 |
MuzX
2006-08-01 18:39:25
|
901
|
Látom már, a házifeladatot is nekem kell megírni helyettük...
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|