|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-07-31 21:36:49
|
900
|
| hiaba, a szorakoztato iparban mar kora gyermekkortol dolgozni kell... |
|
 |
homancska
2006-07-31 21:20:54
|
898
|
| De édes Picurka!!!! Viszont ha a kutyus megszereti őt (márpedig így lesz), akkor elkezdi mosdatni... és akkor órákig fog száradni:) Régen nekem is volt nagy kutya és icipici cica... tényleg két napig volt nyálas szegény... még cipelte is a kutya a szájában, soha, egy karcolás sem volt rajta... persze cserébe lopott a kutyának az asztalról:) |
|
A hozzászólás:
 |
Magdi60
2006-07-31 21:09:34
|
896
|
Még ilyen kicsi vagyok, de már nekem kell szórakoztatni a család buta kutyáját. Éppen bújócskázom vele, hadd örüljön:
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|