|
|
|
|
 |
homancska
2006-07-31 21:31:46
|
899
|
| A pótmami is szereti, ezért nem bántom ezt a könyvet:) Meg különben is vastag és kemény fedeles... látnátok a Gömb c.-t...na az puhába kötve... gondoltam átrágom magam rajta... szó szerint:) |
|
A hozzászólás:
 |
vacmarek
2006-07-31 20:48:17
|
895
|
| Pedig Asimovot mi nagyon szeretjük, kár, hogy elaludtál rajta :-))))))) |
|
Előzmény:
 |
homancska
2006-07-31 19:32:51
|
892
|
Sziasztok! Én vendégségben vagyok megőrzésen, de nekem is kell már dolgoznom. Rámbízták a könyvet és a távirányítót... elég uncsi volt, így belealudtam... lebuktam... lefotóztak... :)
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|