Keresés

Részletes keresés

homancska Creative Commons License 2006-07-31 21:31:46 899
A pótmami is szereti, ezért nem bántom ezt a könyvet:) Meg különben is vastag és kemény fedeles... látnátok a Gömb c.-t...na az puhába kötve... gondoltam átrágom magam rajta... szó szerint:)
A hozzászólás:
vacmarek Creative Commons License 2006-07-31 20:48:17 895
Pedig Asimovot mi nagyon szeretjük, kár, hogy elaludtál rajta :-)))))))
Előzmény:
homancska Creative Commons License 2006-07-31 19:32:51 892
Sziasztok! Én vendégségben vagyok megőrzésen, de nekem is kell már dolgoznom. Rámbízták a könyvet és a távirányítót... elég uncsi volt, így belealudtam... lebuktam... lefotóztak... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!