Keresés

Részletes keresés

vacmarek Creative Commons License 2006-07-31 20:48:17 895
Pedig Asimovot mi nagyon szeretjük, kár, hogy elaludtál rajta :-)))))))
arlesi Creative Commons License 2006-07-31 20:05:43 894

persze, hogy uncsi, mert még kezdő vagy, már ne is haragudj.

nagyon kiválóan lehet azzal szórakozni, ha a macska rálép a távirányítón a  hangerőszabályozó gombra, közben olyan tekintetet kell hozzá vágni, hogy "nahát, kéremszépen, még hogy ééééééén?", és a gazdi frászt kap, azon nyomban.

nagyon jó játék ez még olyan pittyegős számológéppel is, nekünk olyan van, és mindig bekapcsolom, de kizárólag éjjel (csak az on gombra kell rátaposni, nem nagy ügy...)

homancska Creative Commons License 2006-07-31 19:34:46 893
Na persze volt kitől tanulni... aházigazdacicák is állandóan alszanak:)
A hozzászólás:
homancska Creative Commons License 2006-07-31 19:32:51 892
Sziasztok! Én vendégségben vagyok megőrzésen, de nekem is kell már dolgoznom. Rámbízták a könyvet és a távirányítót... elég uncsi volt, így belealudtam... lebuktam... lefotóztak... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!