|
|
|
|
 |
vacmarek
2006-07-31 20:48:17
|
895
|
| Pedig Asimovot mi nagyon szeretjük, kár, hogy elaludtál rajta :-))))))) |
|
 |
arlesi
2006-07-31 20:05:43
|
894
|
persze, hogy uncsi, mert még kezdő vagy, már ne is haragudj.
nagyon kiválóan lehet azzal szórakozni, ha a macska rálép a távirányítón a hangerőszabályozó gombra, közben olyan tekintetet kell hozzá vágni, hogy "nahát, kéremszépen, még hogy ééééééén?", és a gazdi frászt kap, azon nyomban.
nagyon jó játék ez még olyan pittyegős számológéppel is, nekünk olyan van, és mindig bekapcsolom, de kizárólag éjjel (csak az on gombra kell rátaposni, nem nagy ügy...) |
|
 |
homancska
2006-07-31 19:34:46
|
893
|
Na persze volt kitől tanulni... aházigazdacicák is állandóan alszanak:)  |
|
A hozzászólás:
 |
homancska
2006-07-31 19:32:51
|
892
|
Sziasztok! Én vendégségben vagyok megőrzésen, de nekem is kell már dolgoznom. Rámbízták a könyvet és a távirányítót... elég uncsi volt, így belealudtam... lebuktam... lefotóztak... :)
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|