|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Centi the real
2006-07-28 10:14:46
|
360
|
Alapvetően az ajtó kiképzésében más a beépíthető, a hőcserélő nagyjából azonos.
Szellőzési igénye azonos a két fajtának, a beépítendő szekrényt kell szellőzőrácsokkal (alul-felül, esetleg ventillátor beépítése)ellátni...
A nem beépíthetőnél ha íves az ajtó akkor nem is lehet úgy beépíteni, hogy bútorajtó legyen előtte, és azzal együtt mozogjon. Az összes beépíthetőnek sík ajtaja van...
Cm |
|
Előzmény:
 |
kataboci
2006-07-28 08:47:52
|
358
|
Sziasztok!
Én is segítséget szeretnék kérni tőletek. A topicban visszaolvasgatva nem találtam infót arról, hogy egy nem beépíthető hűtőt hogyan lehet beépíteni a bútorba? Mi a hátránya a nem beépíthető hűtő beépítésének a beépíthetővel szemben?
Várom az észrevételeket!
Üdv
Kata |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|