Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Centi the real Creative Commons License 2006-07-28 10:14:46 360

Alapvetően az ajtó kiképzésében más a beépíthető, a hőcserélő nagyjából azonos.

Szellőzési igénye azonos a két fajtának, a beépítendő szekrényt kell szellőzőrácsokkal (alul-felül, esetleg ventillátor beépítése)ellátni...

A nem beépíthetőnél ha íves az ajtó akkor nem is lehet úgy beépíteni, hogy bútorajtó legyen előtte, és azzal együtt mozogjon.  Az összes beépíthetőnek sík ajtaja van...

 

Cm

Előzmény:
kataboci Creative Commons License 2006-07-28 08:47:52 358

Sziasztok!

Én is segítséget szeretnék kérni tőletek. A topicban visszaolvasgatva nem találtam infót arról, hogy egy nem beépíthető hűtőt hogyan lehet beépíteni a bútorba? Mi a hátránya a nem beépíthető hűtő beépítésének a beépíthetővel szemben?

Várom az észrevételeket!

Üdv

Kata

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!