Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MrsCroft Creative Commons License 2006-07-28 09:49:16 359

Szerintem a hűtéssel van a gond a nem beépíthető dolgok esetében.

Ugye a hűtőnek hátúl van a hőcserélője (vagy minek nevezik) és ott azért nem árt ha szellőzik.

A mikro esetében meg felül szokott lenni a szellőző amire még pakolni sem szabad, nemhogy beépíteni.

Előzmény:
kataboci Creative Commons License 2006-07-28 08:47:52 358

Sziasztok!

Én is segítséget szeretnék kérni tőletek. A topicban visszaolvasgatva nem találtam infót arról, hogy egy nem beépíthető hűtőt hogyan lehet beépíteni a bútorba? Mi a hátránya a nem beépíthető hűtő beépítésének a beépíthetővel szemben?

Várom az észrevételeket!

Üdv

Kata

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!