Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2006-07-28 08:14:32 76
Ha valamire nagy az érdeklődés, annak miért kell korlátozni a darabszámát? :D

(az a "tekintettel" nem igazán illik oda)
Előzmény:
Bumbee Creative Commons License 2006-07-28 07:53:40 75
Azt hiszem így korrekt (Canon Hungária Kft-től kapott levélből):

"Az objektív forgalomban van. Valóban volt egy hibás széria de annak nagy részét még a kereskedelmi forgalomba hozatal előtt visszahívta agyár. Amelyek kikerültek és a hiba jelentkezik náluk azt díjmentesen megjavítja a Canon.
Az objektív a nagy érdeklődésre való tekintettel korlátozott számban érkezik, így egy kicsit várni kell a kézhezvételére."

Ja még mindig az EF 70-300 IS USM-ról van szó :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!