Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
danokaa Creative Commons License 2006-07-26 16:32:04 283
Köszi a választ!!! ..igen ezt már láttam de ez tényleg nagyon drága!!!
Előzmény:
Sandrusz Creative Commons License 2006-07-26 15:55:30 282

Ezt találtam:

 

http://www.digifenykep.hu/index.php?topic_id=148&link=shop%2Fshop.php

 

Szerintem irreális ára van!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!