|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Jamie25
2006-07-26 16:07:49
|
357
|
| Fiókgögővel tudsz olyat csinálni ami becsúszik a munkapult alá és alig foglal el helyet. Nem kell foglalkozni a lehajtogatással, használat után csak betolod a pult alá ezt a lapot. Olyan mintegy számítógépasztal munkalapja gyakorlatilag. Szerintem ez lenne az ideális egy kisebb térbe. Le- és felhajthatót tudsz venni az IKEA-ban pl. azt falra is lehet szerelni, kapsz hozzá olyan széket is amit szintén a falra lehet akasztani összecsukva a használat után. |
|
Előzmény:
 |
IV.B
2006-07-24 19:10:13
|
356
|
Sziasztok!
Az lenne a problémám hogy étkezőpultot szeretnék a konyhámba. A konyha szélessége 180cm ügyebár ebböl a pult 60cm,tehát egy keskeny sáv marad csak.Erre kéne valami mobil le-föl hajtható asztalka megoldást találni.Olyan is érdekelne hogy van egy fix egyszemélynek elegendő pult,és mellé lehetne hajtani még kétszemélynyi felületet.Erre várnám a megoldásokat. Előre is köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|