Keresés

Részletes keresés

MandulaDomino Creative Commons License 2006-07-27 01:51:55 1447
Meg az se jut eszébe az ilyennek, hogy az oltás, a kaja, ne adj isten egyéb orvosi költség ugyanannyi...
ziko3 Creative Commons License 2006-07-26 10:44:06 1444
hogy gondolod! Azzal nem lehet villogni...(((((((((((((((
A hozzászólás:
Fülöpmami Creative Commons License 2006-07-26 09:54:30 1442
persze az eszebe se jut hogy egy gazdiravaro kis hazicica - ingyen - szinten remekul beilleszkedik a csakadba, es nagyon draga tud lenni, na nem anyagilag ertve!
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2006-07-26 09:39:22 1440
Forrás:maska.hu,kár,hogy mindegyik 60-tól kezdődik...

Szeretnék ajándékba, vagy jelképes összegért a fent említett cicusokat. Azontúl, hogy a kedvenc cicafajtáim, alapos, és felelősségteljes tanulmányozás után ők alkalmasabbak a legjobban az életkörülményemnek legmegfelelőbb tartáshoz, ami a cicák oldaláról nem mellékes. (Lakás, család: nyugodt, de játékos család-barát cicusok) Sajnos jelenleg nem engedhetem meg magamnak egy ilyen drága (mindkét értelemben :) ) cicus vásárlását, viszont a legjobb körülményeket igyekeznék biztosítani számára. Tapasztalattal rendelkező cica tulajdonos vagyok. A családommal együtt nagyon örülnénk a kis jövevénynek és ez lenne a legboldogabb születésnapom életemben. Mióta nincs cicám üres az életem.:( Kérem szíves segítségüket! Előre is Köszönettel: Floszné Márta 20/252-1570

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!