|
|
|
|
 |
ziko3
2006-07-26 10:43:08
|
1443
|
Ja,de sajna az divik,hogy megtetszik,de cuki........... aztán a vége jobb esetben uj gazdi,menhely,rosszabb esetben az utca.
Tisztelet a kivételeknek!!!! ,de azt hiszem itt csak kivételek vannak...))) |
|
A hozzászólás:
 |
pierrebaba
2006-07-26 09:51:09
|
1441
|
| mielőtt beszerez egy cuki papagájt, utánanézhetne a sötétje, mit is kell vele csinálni. Mondjuk enni kéne neki adni? friss víz? olyan szomorú szegényke. |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2006-07-26 08:30:27
|
1439
|
Feladva július 25., 21:10
Ha valaki tudna nekem sgeiteni abban hogy pontosan hogy kell egy nimfapapagajt tartani, nagyon orulnek...neten semmi konkretat nemirnak, vcsak hogy milyen aranyos allat...!Ugyerzem nagyon szomoru nallam, nemtudom mit kellene tennem..please help us!!
Koszonom!!
Szerintem igy meg se kellett volna venni....(((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|