|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-07-26 09:54:30
|
1442
|
| persze az eszebe se jut hogy egy gazdiravaro kis hazicica - ingyen - szinten remekul beilleszkedik a csakadba, es nagyon draga tud lenni, na nem anyagilag ertve! |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2006-07-26 09:39:22
|
1440
|
Forrás:maska.hu,kár,hogy mindegyik 60-tól kezdődik...
Szeretnék ajándékba, vagy jelképes összegért a fent említett cicusokat. Azontúl, hogy a kedvenc cicafajtáim, alapos, és felelősségteljes tanulmányozás után ők alkalmasabbak a legjobban az életkörülményemnek legmegfelelőbb tartáshoz, ami a cicák oldaláról nem mellékes. (Lakás, család: nyugodt, de játékos család-barát cicusok) Sajnos jelenleg nem engedhetem meg magamnak egy ilyen drága (mindkét értelemben :) ) cicus vásárlását, viszont a legjobb körülményeket igyekeznék biztosítani számára. Tapasztalattal rendelkező cica tulajdonos vagyok. A családommal együtt nagyon örülnénk a kis jövevénynek és ez lenne a legboldogabb születésnapom életemben. Mióta nincs cicám üres az életem.:( Kérem szíves segítségüket! Előre is Köszönettel: Floszné Márta 20/252-1570 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|