|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Jamie25
2006-07-24 08:22:09
|
355
|
mammamija: igen, még burkolás előtt ragasztottam le az aljzathoz a falak első elemeit, majd utána burkolás. Ha már kész a hidegburkolatod szerintem az sem gond, mert minden további nélkül az Ytong gyári ragasztója megfogja a kerámián is. Ha bombabiztos megoldást akarsz, akkor pedig fúrd ki az Ytongot+burkolatot és dübellel fogasd hozzá a legelsőt, tuti hogy nem fog mozdulni! Legvégső esetben az Ytongok helyét vágd ki kis sarokköszörűvel a járólapból, de szerintem ez felesleges, az első megoldás bőven megteszi.
|
|
Előzmény:
 |
mammamija
2006-07-17 19:39:17
|
345
|
JAmie25!
Kérdésem lenne! Amúgy nagyon tetszik a konyhád! Az ytong téglákat a már kész burkolatra tetted, vagy utána burkoltál???? Nálam sajnos a burkolat már megvan - ezért nem tudom ez esetben mi a megoldás??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|