Keresés

Részletes keresés

homancska Creative Commons License 2006-07-22 11:53:23 882
Na akkor most a képek...:)
A hozzászólás:
homancska Creative Commons License 2006-07-22 11:52:27 881
Nálunk nincs meló... hőségriadó van helyette... a mami se csinál semmit... a foltos lakótársam az ablakban hűsöl... fotózni nem lehet, mert akkor lemászik... én kinyúltam.. aztán hűtöttem magam a mosdóban... Ne dolgozzatok Ti sem a melegben!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!