Keresés

Részletes keresés

Atahualpha Creative Commons License 2006-07-21 10:31:32 155

szia

 

SZívesen adunk információt, csak előbb írd le hogy mit (milyen cicát) szeretnél, kölyköt vagy felnőttet, csupaszt vagy nem túl csupaszt, milyen célra, stb....?

A hozzászólás:
HappyS. Creative Commons License 2006-07-20 17:00:31 154

Sziasztok!

 

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni!Pontosabban körülbelüli árat szeretnék hallani, ha valaki tud szolgálni ilyen információval!

 

 

Előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!