Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2006-07-20 14:54:43 1429

Egyértelmüen amiatt kell neki a kutya, hogy "fialtassa" amig bir, de a lehetö legkevesebbet kelljen rá költeni. Hmmm idealis gazdajelölt, pont ilyenre vágynak a tenyésztök....

 

 

Azert is gyanusak az ilyen hirdetések, mert ha beballagna a menhelyre, böven talalna tarsasagi kutyat is, na jo valoszinüleg yorkit nem, de havanese-t, pincsit  is lattam ( sajnos ) De nem neki olyna nem kell...

Fülöpmami Creative Commons License 2006-07-20 14:19:38 1428
en csak abban remenykedek ennyiert meg szaporito se ad nekik kiskutyat...

a kuncsorgasnal bevalt modszerek:
szegeny sorsu vagy beteg kisgyerek.... nagyon meghato csak arra nem gondol hogy epeszu ember csak olyan helyre ad kiskutyat ahol biztositva latja az ellatasat.
A hozzászólás:
pierrebaba Creative Commons License 2006-07-20 14:13:02 1427
"Keresztlányomat,aki 2 éves, szeretném meglepni 1yorki kislánnyal.Nehéz körülmények között,albérletben élnek.Maximum 5-10ezer forintot tudnék adni 1 kutyusért!Esetleg késöbb visszatudnánk adni 1 kölyköt,ha fial.Kérem,segítsenek!Nagyon boldog lenne!Köszönöm!Telefon:06-70/6 08-34-47."



"Csivava kutyust,lehet keverék is,keresek keresztlányomnak,aki 2éves.Maximum 5-10ezer ft-ot tudnék érte adni!Nehéz körülmények köztt,albérletben élnek!Esetleg visszatudnék majd adni 1másik kutyust,ha fial.Kérem,segítsenek!Nagyon boldog lenne!!!Telefon:06-70/608-34-4 7.Köszönöm!!!"



"Szeretnek egy yorki kiskutyat, lehetoleg kislanyt! De csak reszleteben tudnam kifizetni, vagy egy kolyket adnam vissza!
Ha tudna nekem segiteni kerem hivjon!
Elore is koszonom!"

Az első kettő ugyanattól az IQ bajnoktól származik. A harmadik meg mintha összebeszélt volna vele.

egy kétéves gyerek jobban örülne egy plüsskutyusnak:(
Ja a keresztmami ááááááááááááááá, nem szaporítani akarja a kutyát, és áááá, nem azért kell, hogy szukát kapjon ingyér'. aki majd persze dobálja ki magából a kiskutyákat a két éves kislány legnagyobb örömére

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!