|
|
|
|
 |
hejdzsud
2006-07-19 18:03:39
|
27
|
| A Margithid fotód egész jó.Szerintem kár volt belepiszkálni.Attól nem lett izgalmasabb. |
|
A hozzászólás:
 |
Snuffles
2006-07-18 23:32:50
|
26
|
Van egy oldalam, oda gyűjtöm az általam készített képeket, saját ízlés szerint, négy kategóriába sorolva. Szerintem nagyonamatőr szinten nem olyan borzalmasak, de ízlések és pofonok, nekem speciel tetszenek, mert én készítettem őket. Na ömlengés off :D
http://gummikatzchen.freeblog.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|