Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bumbee Creative Commons License 2006-07-17 19:16:25 74
Nekem is az IS fog hiányozni, de lehet aztán eszembe se fog jutni. Nem tudom így előre. Minden esetre én hiszek ebben az objektívben, mégiscsak egy L... Sőt ezután is L-es jön, szeretnék majd még egy 17-40-est és egy 300 f4-et... :)
Előzmény:
pitman Creative Commons License 2006-07-17 14:25:57 73
Nem alakul át elviekben, csak kijavítják a hibát (már ha tényleg volt tervezési hiba, ha meg csak a gyártáskor csesztek el valamit, akkor folytatják a gyártást).
Én is a kettő között dilemmáztam, mint láthattad ezen topicban is, és úgy döntöttem mint te (rengeteg tesztkép, teszt, leírás átnézése után). Egyedül a stabilizátor az, amiért egy kicsit sajnálom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!