Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-07-17 15:52:56 344
alulról L-alakú vassal :-)
a téglába nem fogjátok beleverni a lábatokat?
Előzmény:
Heaven Creative Commons License 2006-07-17 15:03:24 343
Téglából falaztunk fel egy 110cm magas falat, aminek a tetjére akarom rárakni a munkalapot.
Mivel rögzítsem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!