Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2006-07-15 10:26:43 1424
Nemtudom,hogy mért nem fogad örökbe egy menhelyi kiskutyát?Én meg szívem szerint egy dogot tartanék a lakásba,de mégsem...
A hozzászólás:
Fülöpmami Creative Commons License 2006-07-15 10:21:39 1422
csaucsaut keresek ajándékba 2006. július 07., péntek
Sziasztok, Tatabányán tömblakásban lakom, aholl természetesen nem lehet nagytestű kutyát tartani. Ezért olyan gazdik jelentkezését várom, akik szívesen elajándékoznák fiatal csaucsau (nem feltétlenül fajtiszta) kisakutyáját. Sajnos egy ilyen kutyát nem engedhetek meg magamnak az ára miatt, de feltétlenül jó gazdi lennék!
Telefon: 06706302319


igen a csau csau egy apro oleb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!