|
|
|
|
 |
zsuzsa
2006-07-15 11:18:13
|
1425
|
| Én meg nem szeretnám a gyerekeimre költeni az egezs havi fizetésemet ( de mégis sikerül ), elcserélhetnék egy 13 és egy 14 éves gyereket valami masra , ami kevesebbet költseggel jár ? |
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2006-07-15 10:20:07
|
1421
|
Keresnék yorkit, bichont, fr. bulldogot 2006. július 08., szombat ksikutyát vennék kölyköt... fennt megnevezett 3 fajta közül, esetleg hasonló kistestű állatot, szerető gazdinak, reális áron. ( nem szeretném az egész havi fizetésem rá költeni) 20 - 30 - 40 - 45000ig Szombathely - Ajka - Bp. vonalon Telefon: 06705433157
tessek jobban fizeto munkahelyet keresni! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|