Keresés

Részletes keresés

debutante Creative Commons License 2006-07-14 12:24:22 2051
nagyon aranyos!!!ő rendes spanci?nem idegbeteg?
A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 12:20:31 2050
Nekünk nincs kutyánk!De Karesz szüleinek van!Ő az.
Előzmény:
debutante Creative Commons License 2006-07-14 12:16:51 2049
majdnem llekapta a körmöm az újjamról,ráadásul rendesen ráfogott,nem akarta engedi...kicsit,nagyon bolond egy spanci.és elég agresszív,és önfejű..de azért birom,ari is tud lenni...neked is spancid van nem?van róla kép?ő milyen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!