|
|
|
|
 |
debutante
2006-07-14 12:24:22
|
2051
|
| nagyon aranyos!!!ő rendes spanci?nem idegbeteg? |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2006-07-14 12:20:31
|
2050
|
 Nekünk nincs kutyánk!De Karesz szüleinek van!Ő az. |
|
Előzmény:
 |
debutante
2006-07-14 12:16:51
|
2049
|
| majdnem llekapta a körmöm az újjamról,ráadásul rendesen ráfogott,nem akarta engedi...kicsit,nagyon bolond egy spanci.és elég agresszív,és önfejű..de azért birom,ari is tud lenni...neked is spancid van nem?van róla kép?ő milyen? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|