Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 12:20:31 2050
Nekünk nincs kutyánk!De Karesz szüleinek van!Ő az.
A hozzászólás:
debutante Creative Commons License 2006-07-14 12:16:51 2049
majdnem llekapta a körmöm az újjamról,ráadásul rendesen ráfogott,nem akarta engedi...kicsit,nagyon bolond egy spanci.és elég agresszív,és önfejű..de azért birom,ari is tud lenni...neked is spancid van nem?van róla kép?ő milyen?
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 12:06:16 2048
Remélem az új kozmetikussal is megértik egymást!Nagyon megharapott?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!