Keresés

Részletes keresés

debutante Creative Commons License 2006-07-14 12:16:51 2049
majdnem llekapta a körmöm az újjamról,ráadásul rendesen ráfogott,nem akarta engedi...kicsit,nagyon bolond egy spanci.és elég agresszív,és önfejű..de azért birom,ari is tud lenni...neked is spancid van nem?van róla kép?ő milyen?
A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 12:06:16 2048
Remélem az új kozmetikussal is megértik egymást!Nagyon megharapott?
Előzmény:
debutante Creative Commons License 2006-07-14 12:03:22 2047
hát harap a lelkem ha fésülik,utálja a mellső lábait,kb 1hónapja engem is jól megharapott amikor fésülni próbáltuk...a kozmetikusával nagyon jól megértették egymást vmi oknál fogva,úgyhogy nehéz dió lesz újat találni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!