|
|
|
|
 |
debutante
2006-07-14 12:03:22
|
2047
|
| hát harap a lelkem ha fésülik,utálja a mellső lábait,kb 1hónapja engem is jól megharapott amikor fésülni próbáltuk...a kozmetikusával nagyon jól megértették egymást vmi oknál fogva,úgyhogy nehéz dió lesz újat találni... |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2006-07-14 11:55:36
|
2046
|
| Nem fésüli ki anyira,a hasán rengeteg szőr van.Mi a probléma fannyval? |
|
Előzmény:
 |
debutante
2006-07-14 11:52:07
|
2045
|
| az olcsó!de vigyázz,lehet hogy azért nem olyan jó a szőre mert nagyon kifésüli az alj szőrzetet,az nehezebben nő újra.....nemtudom,írtam neki választ,kiváncsi vagyok mit ír mert lehet hogy elriasztottam....ugyanis fannykánk egy kicsit problémás..:o) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|