Keresés

Részletes keresés

debutante Creative Commons License 2006-07-14 12:03:22 2047
hát harap a lelkem ha fésülik,utálja a mellső lábait,kb 1hónapja engem is jól megharapott amikor fésülni próbáltuk...a kozmetikusával nagyon jól megértették egymást vmi oknál fogva,úgyhogy nehéz dió lesz újat találni...
A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 11:55:36 2046
Nem fésüli ki anyira,a hasán rengeteg szőr van.Mi a probléma fannyval?
Előzmény:
debutante Creative Commons License 2006-07-14 11:52:07 2045
az olcsó!de vigyázz,lehet hogy azért nem olyan jó a szőre mert nagyon kifésüli az alj szőrzetet,az nehezebben nő újra.....nemtudom,írtam neki választ,kiváncsi vagyok mit ír mert lehet hogy elriasztottam....ugyanis fannykánk egy kicsit problémás..:o)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!