Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 11:55:36 2046
Nem fésüli ki anyira,a hasán rengeteg szőr van.Mi a probléma fannyval?
A hozzászólás:
debutante Creative Commons License 2006-07-14 11:52:07 2045
az olcsó!de vigyázz,lehet hogy azért nem olyan jó a szőre mert nagyon kifésüli az alj szőrzetet,az nehezebben nő újra.....nemtudom,írtam neki választ,kiváncsi vagyok mit ír mert lehet hogy elriasztottam....ugyanis fannykánk egy kicsit problémás..:o)
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 11:23:52 2044
nem bántani akartam!Aranyos nagyon!!!!!A mi kozmink Rocky fürdetéséért,szárítás körömvágás...2 eret szoktunk fizetni.szerintem ez nem sok nem?És aki jelentkezet az jó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!