Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 11:23:52 2044
nem bántani akartam!Aranyos nagyon!!!!!A mi kozmink Rocky fürdetéséért,szárítás körömvágás...2 eret szoktunk fizetni.szerintem ez nem sok nem?És aki jelentkezet az jó?
A hozzászólás:
debutante Creative Commons License 2006-07-14 11:18:18 2043
ne bántsd,olyan cuki falat:o)azt mondta hogy túl drága az üzlethelység amit bérelt,és befejezi..nemtudom,tőlünk azért hogy most így letolta,levágta a körmeit meg megfürdette,ért egy 5öst...és 1óra alatt megvolt a kutya..
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 11:08:29 2042
Kis kopasz:)))Mért csödőlt be?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!