|
|
|
|
 |
debutante
2006-07-14 11:18:18
|
2043
|
| ne bántsd,olyan cuki falat:o)azt mondta hogy túl drága az üzlethelység amit bérelt,és befejezi..nemtudom,tőlünk azért hogy most így letolta,levágta a körmeit meg megfürdette,ért egy 5öst...és 1óra alatt megvolt a kutya.. |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2006-07-14 11:08:29
|
2042
|
| Kis kopasz:)))Mért csödőlt be? |
|
Előzmény:
 |
debutante
2006-07-14 11:06:19
|
2041
|
jól van gyerekek nyugalom,csak megnéztem a freemailomat megkaptam katus köszi,csak kaptam még egyet mert kutyakozmetikust keresek a spancinkhoz(a régi becsődölt)és írt egy lány.itt van fannyka: |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|