Keresés

Részletes keresés

debutante Creative Commons License 2006-07-14 11:18:18 2043
ne bántsd,olyan cuki falat:o)azt mondta hogy túl drága az üzlethelység amit bérelt,és befejezi..nemtudom,tőlünk azért hogy most így letolta,levágta a körmeit meg megfürdette,ért egy 5öst...és 1óra alatt megvolt a kutya..
A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2006-07-14 11:08:29 2042
Kis kopasz:)))Mért csödőlt be?
Előzmény:
debutante Creative Commons License 2006-07-14 11:06:19 2041
jól van gyerekek nyugalom,csak megnéztem a freemailomat megkaptam katus köszi,csak kaptam még egyet mert kutyakozmetikust keresek a spancinkhoz(a régi becsődölt)és írt egy lány.itt van fannyka:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!