Keresés

Részletes keresés

debutante Creative Commons License 2006-07-14 10:39:59 2035
a pkd t mindenképp meg kell csináltatnotok 10 hónapos kora körül,mivelhogy az a vérben nem mutatható ki...csak már ha a vese nem jól dolgozik...mindjárt megnézem az emilt
A hozzászólás:
Gunner_19 Creative Commons License 2006-07-14 10:35:30 2033
A Líviának....De a Lívia annyira beleszeretett abba a cicába , hogy nem akart tőle megválni. Tenyészteni nem tenyészt vele , de kis házikedvencet csinált belőle. Viszont a Judit nagyon korrekt. Ha a cicával baj van a pénzt visszaadja vagy ad másik cicát , persze ezek már csak vígaszdíjnak jók talán.....A Kiran a PKD-t csak akkor foglyuk megcsináltatni ha a trioszűrés során a vérképe erre aggasztó jeleket ad....
Előzmény:
debutante Creative Commons License 2006-07-14 10:29:16 2031
sajnos a Darvas macskái meg a tartási körülményei nagyon gázosak,nem akarlak rémísztgetni de adott már el szívbeteg cicát is...remélem jó az állatorvosotok:o)én sunnyit is nagyon gázosan hoztam el,betegen,de látjátok,a rengeteg vitamin(és pénznek)köszönhetően szép cica lett belőle...ha megint megnöveszti olyan irdatlanra a szőrét,lehet elviszem kiállításra,,,mondjuk a szem színe nem jó,meg kicsit hosszú az orra,de nagyon nagy bundija van télen...Az a lényeg hogy már nálatok legyen a cica...és nehogy pkds legyen...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!