|
|
|
|
 |
Gunner_19
2006-07-14 10:35:30
|
2033
|
| A Líviának....De a Lívia annyira beleszeretett abba a cicába , hogy nem akart tőle megválni. Tenyészteni nem tenyészt vele , de kis házikedvencet csinált belőle. Viszont a Judit nagyon korrekt. Ha a cicával baj van a pénzt visszaadja vagy ad másik cicát , persze ezek már csak vígaszdíjnak jók talán.....A Kiran a PKD-t csak akkor foglyuk megcsináltatni ha a trioszűrés során a vérképe erre aggasztó jeleket ad.... |
|
 |
Katus870512
2006-07-14 10:32:12
|
2032
|
| Hát én remélem,hogy"csak"a kondijával van probléma.Az jó lenne ha hoznád sunnyt!!!!Mi is visszük Kellyt(már nagyon barátkozó)(Rocky meg félős lett:() |
|
A hozzászólás:
 |
debutante
2006-07-14 10:29:16
|
2031
|
| sajnos a Darvas macskái meg a tartási körülményei nagyon gázosak,nem akarlak rémísztgetni de adott már el szívbeteg cicát is...remélem jó az állatorvosotok:o)én sunnyit is nagyon gázosan hoztam el,betegen,de látjátok,a rengeteg vitamin(és pénznek)köszönhetően szép cica lett belőle...ha megint megnöveszti olyan irdatlanra a szőrét,lehet elviszem kiállításra,,,mondjuk a szem színe nem jó,meg kicsit hosszú az orra,de nagyon nagy bundija van télen...Az a lényeg hogy már nálatok legyen a cica...és nehogy pkds legyen... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|