|
|
|
|
 |
Gunner_19
2006-07-14 10:26:18
|
2030
|
| A Lívia azt mondta , hogy az a fő probléma a Judit sajátkezüleg gyógyítja a cicákat és antibiotikumot ad nekik és ez már idő előtt legyengíti a cica szerevezetét.... |
|
 |
Katus870512
2006-07-14 10:17:08
|
2028
|
| Persze!Meghát ez akkor fog kiderülni,ha láttam,meg az orvos is látta!Nem akarjuk,hogy valami baja legyen,de remélem,hogy Darvasnál se szed össze valami szart... |
|
A hozzászólás:
 |
debutante
2006-07-14 10:14:47
|
2027
|
| okszi!novemberben is lesz kiállítás,ha tényleg nem erős és egészséges ne rizikózz:o(már látnám...de tényleg,elkaphat bármit ha gyenge a szervezete.. |
|
Előzmény:
 |
Katus870512
2006-07-14 10:07:43
|
2024
|
| Melo-semmi.Már nagyon várom,hogy lássam Kirát!Lehet,hogy nem is visszük kiállításra,ha olyan lesz,de majd meglátjuk!Még én is pizsibe vagyok:))))Oké elküldöm megint,ha még megvan,de nem írtam sokat,csak 2 sort:)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|