|
|
|
|
 |
Gunner_19
2006-07-14 10:17:16
|
2029
|
| Nagyon várjuk már a kis jövevényt , csak kicsit félünk is tőle. Megporbáljuk összehangolni az állatorvossal a cica elhozatalát és egy teljes átvizsgálást csinálni rajta. A Lívia nem mondott sok megnyugtatót..... |
|
A hozzászólás:
 |
debutante
2006-07-14 10:13:19
|
2026
|
helló-halló!a himmiknek télen sincs nagyobb szőrük,mondjuk lolának remélem lesz,de sunny cicám egy kicsit megnöveszti:o): miújság?várod már kirát? |
|
Előzmény:
 |
Gunner_19
2006-07-14 10:09:33
|
2025
|
| Üdv!!! Íszonyat mennyi szőre van ezeknek a cicceknek , félelmetes...Mennyi szőrük van nekik télen??? :-))) Ezek szőrgolyók. Rocko nincs ilyen szőrben. Szép kertetek van.... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|