Keresés

Részletes keresés

Gunner_19 Creative Commons License 2006-07-14 10:17:16 2029
Nagyon várjuk már a kis jövevényt , csak kicsit félünk is tőle. Megporbáljuk összehangolni az állatorvossal a cica elhozatalát és egy teljes átvizsgálást csinálni rajta. A Lívia nem mondott sok megnyugtatót.....
A hozzászólás:
debutante Creative Commons License 2006-07-14 10:13:19 2026
helló-halló!a himmiknek télen sincs nagyobb szőrük,mondjuk lolának remélem lesz,de sunny cicám egy kicsit megnöveszti:o):miújság?várod már kirát?
Előzmény:
Gunner_19 Creative Commons License 2006-07-14 10:09:33 2025
Üdv!!! Íszonyat mennyi szőre van ezeknek a cicceknek , félelmetes...Mennyi szőrük van nekik télen??? :-))) Ezek szőrgolyók. Rocko nincs ilyen szőrben. Szép kertetek van.... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!