|
|
|
|
 |
debutante
2006-07-14 10:14:47
|
2027
|
| okszi!novemberben is lesz kiállítás,ha tényleg nem erős és egészséges ne rizikózz:o(már látnám...de tényleg,elkaphat bármit ha gyenge a szervezete.. |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2006-07-14 10:07:43
|
2024
|
| Melo-semmi.Már nagyon várom,hogy lássam Kirát!Lehet,hogy nem is visszük kiállításra,ha olyan lesz,de majd meglátjuk!Még én is pizsibe vagyok:))))Oké elküldöm megint,ha még megvan,de nem írtam sokat,csak 2 sort:)))) |
|
Előzmény:
 |
debutante
2006-07-14 09:59:46
|
2023
|
| ja,már teljesen hülyén néz ki lola a rövid szőrével meg a nagy farkával:o)))most itt rosszalkodnak,rohangálnak,sunny meg rágja a pizsim alját(még alvósban vagyok:o) )meló téren miújság?küldd el az emilt még1szer,hátha átjön....Kirának a következőt ajánlom:állatorvos adjon vitamint ne a fresiben vegyél.kalcium,d vitamin fontos,és valami robotáló is kellene pl.immunovet,calopet paszta,de nemtudom hogy pici cicának lehet-e adni,sztem igen.nagyon figyelj oda az első hónapokban,mérd a súlyát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|